четвер, 30 травня 2024 р.

Свято Останнього дзвоника

 Ну що ж , прощавай 6 клас!!! 

Усім дітям та їхнім батькам вітання з закінченням навчального року.





  Цей рік був нелегким, але навчання і старанність принесли успішні результати. З 25 учнів 7 учнів мають високий рівень знань, 8 - достатній. З високим рівнем знань 6 клас закінчили та нагороджені Похвальним листом  учні: Васюра Мілана, Воложанін Денис, Грицевська Анна, Кошель Марк, Сіра Софія, Чинківська Злата, Чинківський Назар. Молодці!






День іменинника


      Сьогодні у Федорцова Артема подвійне свято - день народження та свято Останнього дзвінка. Привітали та побажали імениннику здоров`я, побільше радісних моментів, чудових подій, веселих канікул та мирного неба.


середа, 29 травня 2024 р.

Тематичні дні: день в стилі 90-х

 Ну що ж, сьогодні спогадами поринемо в 90-ті...

Мода 90-х років – це гримуча суміш яскравих кольорів, джинсової тканини та духу свободи.






понеділок, 27 травня 2024 р.

Тематичні дні: день без рюкзаків

     Відчувається наближення навчального року до завершення. 

Сьогодні ми до ліцею прийшли без рюкзаків.



Благодійна акція

                 

   Учні класу взяли активну участь в благодійному ярмарку "Від маленького серця до великої Перемоги". Виручені кошти, в сумі 2556 грн., передані на допомогу ЗСУ. 

    Особлива подяка мамам: Глущенко Лєні Анатоліївні, Кошель Тетяні Дмитрівні, Сірій Наталії Олександрівні, які надали допомогу в оформленні столу та продажу продукції. Разом до Перемоги!









неділя, 26 травня 2024 р.

Подорож у світ української міфології

     У великому залі картинної галереї Кам’янського історико-культурного заповідника відбулось експонування виставки «Українська міфологія», створеної за результатами однойменного міжнародного художнього конкурсу, організованого Національним музеєм українського народного декоративного мистецтва та просвітницькою платформою UA.Heritage .

Старший науковий співробітник історичного музею Наталія Пугач ознайомила учнів класу із роботами, представленими на виставці, та розповіла про образи давньоукраїнської міфології, які надихнули учасників конкурсу на створення оригінальних художніх творів – богів Світовида, Рода, Велеса, Ярила, богиню Магуру (Птаху Славу); домашніх духів, духів природи та духів-шкідників – домовиків, мавок, лісовиків, потерчат, перевертнів, водяників, русалок та інших персонажів. Популяризація української культурної спадщини, нашого коріння – одне з найважливіших завдань виховання молодого покоління українців.